دوشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۰

شمسینی:

راه اندازی بازارچه محصولات ارگانیک در سطح شهر قزوین

برگزاری کمیته صیانت قانونمند از حقوق مردم در سلامت و امنیت غذایی در دانشگاه علوم پزشکی قزوین

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی، علیرضا شمسینی گفت: در این نشست که با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد در خصوص راه اندازی بازارچه محصولات ارگانیک با امکان دسترسی آسان درصد زیادی از شهروندان جهت خرید بحث و بررسی شد.

رئیس سازمان ساماندهی در ادامه افزود: این طرح با هماهنگی و همراهی فرمانداری، اداره کل صنعت و معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و دانشگاه علوم پزشکی قزوین با عنوان کمیته صیانت قانونمند از حقوق مردم در سلامت و امنیت غذایی اجرایی خواهد شد.

وی در ادامه گفت: سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی در این کمیته آمادگی خود را در رابطه با واگذاری غرفه در بازارچه ها و نیز احداث بازارچه جدید با عنوان فروش محصولات ارگانیک اعلام کرد تا در جهت تحقق بند 2 سیاست های کلی سلامت (طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی) مبنی بر صیانت قانونمند از حقوق مردم و بیماران و اجرای سیاست های کلی اقدام نماید.

علیرضا شمسینی در پایان افزود: مقرر شد تفاهم نامه ای بین سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین و سازمان ساماندهی مشاغل شهری منعقد شده تا در اسرع وقت نسبت به اجرایی شدن این طرح اقدام شود.

تصاویر مرتبط