سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۱/۳۰

در سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قزوین صورت گرفت؛

بررسی ۲۰ پرونده در هیات تشخیص مزاحمت‌های شغلی

به گفته سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قزوین از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۰ پرونده در دومین کمیسیون هیأت تشخیص مزاحمت های شغلی در سال ۱۴۰۱ مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری قزوین؛ اصغر الهیاری اظهار کرد: ۲۰ پرونده در دومین کمیسیون هیأت تشخیص مزاحمت های شغلی در سال ۱۴۰۱ تشکیل شد.

او افزود: این پرونده ها پس از دریافت گزارش مردمی از سامانه ۱۳۷ شهرداری و ابلاغ اخطارهای اول و دوم به کسبه ای که به تمهیدات اعلامی توجهی نکرده بودند در کمیسیون بررسی شد.

این مسئول بیان کرد: کسبه مذکور با دریافت اخطار اول و دوم توسط کارشناسان سازمان جهت رفع تخلف، اقدامی انجام ندادند که منجر به ارجاع پرونده به هیات تشخیص مزاحمتهای شغلی و صدور رای پلمب شد.

الهیاری با اشاره به اینکه پرونده های این جلسه متشکل از تخلف سد معبر، آلودگی صوتی و بهداشتی بودند، گفت: طبق قانون شهرداری‌ها مشاغلی که دارای آلودگی صوتی و بهداشتی هستند باید نسبت به رفع آن اقدام نمایند و در صورتی که امکان آن نباشد، باید به خارج از محدوده مسکونی شهر منتقل شوند.

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قزوین تاکید کرد: جهت سرعت بخشیدن رسیدگی به پرونده کسبه متخلف، هیأت تشخیص مزاحمتهای شغلی هر دو هفته برگزار می شود تا رضایت حداکثری شهروندان جلب شده و شاهد شهری منظم و قانون مدار باشیم.

پایان پیام

تصاویر مرتبط