یکشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۰۴

با هدف تعامل برای رفع مشکلات بازار بزرگ؛

نشست هماهنگی با کسبه بازار قزوین برگزار شد

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری قزوین از برگزاری نشست هماهنگی با کسبه بازار بزرگ شهر قزوین به منظور رفع مشکلات این بازار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری قزوین؛ اصغر اللهیاری اظهار کرد: جلسه هماهنگی با جمعی از کسبه بازار با حضور نماینده‌های صنوف مختلف بازار قزوین به منظور رفع مشکلات موجود در مجموعه تاریخی بازار بزرگ قزوین برگزار شد.

او هدف از برگزاری این نشست را تعامل و همکاری سازمان ساماندهی مشاغل شهری و کسبه بازار عنوان کرد و افزود: در این نشست نمایندگان صنوف بازار به بیان مشکلات موجود در مجموعه بازار بزرگ قزوین پرداختند و مقرر شد تا با همراهی و همفکری نسبت به رفع مشکلات موجود در بازار اقدام فوری انجام شود.

این مسئول با بیان اینکه شهرداری قزوین جلسات متعددی با دستگاه های اجرایی استان به منظور رفع مشکلات موجود در مجموعه تاریخی بازار داشته و برنامه‌ریزی‌هایی نیز در این راستا انجام شده است، گفت: با همکاری و همراهی اتحادیه ها و صنوف به خصوص کسبه بازار می‌توان با سرعت بیشتری مشکلات موجود را رفع کرد و از آسیب های اجتماعی، جانی و مالی احتمالی جلوگیری به عمل آورد.

تصاویر مرتبط