سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۰۶

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری قزوین:

همکاری نیروی انتظامی با شهرداری موجب ارتقای نظم بازار شده است

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری قزوین، تعامل و همکاری شهرداری و نیروی انتظامی را مایه ارتقای نظم بازار عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری قزوین؛ اصغر اللهیاری سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و سرهنگ طاهرنیا رئیس کلانتری بازار با هدف همکاری و تعامل بیشتر در زمینه احقاق حقوق شهروندان در زمینه انتظام بخشی به مشاغل شهر قزوین دیدار و گفت‌وگو کردند.

اللهیاری در این دیدار اظهار کرد: با توجه به سابقه همکاری و تعامل انجام گرفته میان نیروی انتظامی و سازمان ساماندهی مشاغل شهری امروز شاهد رضایت خوبی توسط شهروندان و کسبه هستیم که جا دارد از تلاشهای ایشان و ماموران جان بر کف نیروی انتظامی تقدیر نماییم.
او خاطرنشان کرد: همکاری‌های بسیار نزدیک نیروی انتظامی به خصوص کلانتری بازار با شهرداری در راستای اجرای قانون و انتظام‌بخشی بازار بزرگ قزوین بسیار اثرگذار و قابل مشاهده بوده است و همواره این دو مجموعه کمک حال یکدیگر برای احقاق حقوق مردم بوده اند.

اللهیاری  گفت: نیروهای خدوم انتظامی بازوی اجرایی قانون هستند که با همکاری دستگاه قضا و شهرداری، سهم بزرگی را در زمینه ایجاد نظم در بازار، کسبه سطح شهر، روزبازارهای هفتگی و انتقال مشاغل مزاحم به خارج شهر به عهده دارند.

پایان پیام


 

تصاویر مرتبط