شنبه ۱۴۰۱/۰۳/۲۸

با حضور جمعی از مسئولان؛

نمایشگاه مشاغل خانگی و صنایع دستی در قزوین افتتاح شد

نمایشگاه مشاغل خانگی و صنایع دستی با حضور جمعی از مسئولان در بازارچه هنر و تجربه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری قزوین؛ نمایشگاه مشاغل خانگی و صنایع دستی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین و سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری در محل بازارچه هنر و تجربه شهر قزوین افتتاح شد.

اصغر الهیاری، سرپرست این سازمان در حاشیه مراسم افتتاح این نمایشگاه اظهار کرد: هدف از برپایی این نمایشگاه ایجاد انگیزه، حمایت از تولیدات خانگی و صنایع دستی است تا هنرمندان با فروش محصولات خود با انگیزه بیشتر به کار خود ادامه دهند.

او افزود: نمایشگاه مشاغل خانگی و صنایع دستی با همکاری سازمان ساماندهی مشاغل شهری، مرکز کارآفرینی مکتب حاج قاسم و شرکت تعاونی دستان خلاق آرتین که از نهادهای حمایتی فعال در زمینه مشاغل خانگی هستند، برگزار شد.

الهیاری گفت: سازمان ساماندهی مشاغل شهری در راستای حمایت از بانوان توانمند، بازارچه هنر و تجربه را در سال گذشته راه اندازی کرد که با برپایی نمایشگاه در این محل شهروندان و بازدید کنندگان می توانند علاوه بر بازدید از نمایشگاه از محصولات بازارچه نیز بهره‌مند شوند.

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی در پایان یادآور شد: نمایشگاه مشاغل خانگی و صنایع دستی تا ۳۱ خرداد از ساعت ۱۷ تا ۲۲ در بازارچه هنر و تجربه واقع در بلوار شهید بهشتی جنب بازیگاه سحرآمیز پذیرای علاقه‌مندان و مراجعان است.

پایان پیام

تصاویر مرتبط