شنبه ۱۳۹۴/۰۸/۳۰

عمويي،مدير عامل سازمان ميادين شهرداري قزوين خبرداد؛

اهداي پروانه موقت کسب در روز بازارها قزوين

به منظور ساماندهي هر چه بهتر دستفروشان اهداي پروانه کسب به دستفروشان مستقر در روزبازارهاي تحت پوشش سازمان ميادين در دستور کار اين سازمان قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان ميادين ميوه و تره بار و ساماندهي مشاغل شهري؛ حسين عمويي با بيان اين خبر گفت:به منظور ساماندهي هر چه بهتر دستفروشان و پيرو جلسات مشترک في مابين فرمانداري ، شهرداري  و سازمان صنعت ،معدن ، تجارت ،از ابتداي آبانماه سال 94 اهداي پروانه کسب به دستفروشان مستقر در روزبازارهاي تحت پوشش سازمان ميادين در دستور کار اين سازمان قرار گرفت.
حسين عمويي با بيان اينکه يکي از اقدام هاي سازمان ميادين ميوه و تره بار و ساماندهي مشاغل شهري براي ساماندهي دستفروشان ايجاد روز بازار در مناطق مختلف شهري است ادامه داد:تاکنون 5 روزبازار در نقاط مختلف شهر به منظور رفاه حال شهروندان و دستفروشان راه اندازي شده است و با تدوين آيين‌نامه هاي موردنياز، از اين پس براي كليه دست‌فروشان پروانه کسب موقت  صادر و ، اين عده از مردم كه عمدتا از اقشار آسيب‌پذير جامعه نيز به حساب مي‌آيند، ساماندهي و در صورت نياز از آنان حمايت مي‌شود.
وي افزود: دستفروشان متقاضي پس از ثبت نام در سامانه سازمان ميادين ميوه و تره‌بار و ساماندهي مشاغل شهري ،جهت دريافت پروانه کسب موقت به اتاق اصناف و سپس بسته به رسته کاري به اتحاديه مورد نظر معرفي مي شوند.
عمويي ابراز اميدواري کرد با اهداي پروانه کسب به دستفروشان مستقر در روزبازارها اين عده از دست‌فروشان با دريافت مجوز از شهرداري و با دريافت مجوز روزبازار، بتوانند بدون هر مشكل به كار خود در بازارهاي تحت پوشش اين سازمان ادامه دهند.

 

تصاویر مرتبط