شنبه ۱۳۹۴/۰۸/۳۰

قلي پور، فرمانده دفاع مقدس:

پسنديده نيست مسئولين خلاف نظر رهبري عمل کنند

جانشين فرماندهي سپاه صاحب الامر(عج) استان و جمعي از مديران ارشد شهري با يکي از فرماندهان دوران دفاع مقدس و جانباز "علي قلي‌پور" ديدار و گفت و گو کردند.

علي قلي‌پور از فرماندهان دوران دفاع مقدس گفت: در هشت سال دفاع مقدس خيلي پرده‌ها کنار رفت و همه چيز براي ملت آشکار شد.

وي ادامه داد: شهيد انبارلويي به ما مي‌گفتند اينقدر بجنگيد تا شهيد شويد و اگر زنده مانديد اينقدر تلاش کنيد تا به لحاظ علمي و عقيدتي بتوانيد به ساختن کشور در آينده کمک کنيد.

اين فرمانده دوران دفاع مقدس افزود: اينکه رهبري چيزي بگويد و مسئولين برعکس عمل کنند پسنديده نيست چه خوب بود همه مسئولين يک دل و يک نوا کارها را به نحو احسن انجام مي‌دادند تا دل رهبري و روح شهدا و خاطر خانواده شهدا شاد باشد.

وي در ادامه به ذکر خاطرات خود از هشت سال دوران دفاع مقدس، حضور در عمليات‌هاي مختلف، آموزش ‌اي رزمي و غواصي، عمليات والفجر 4 و نحوه جانبازي‌اش براي حاضرين توضيحاتي ارايه کرد.

شايان ذکر است در اين ديدار عباس برزگر ابراهيمي جانشين فرماندهي سپاه صاحب الامر(عج) استان، حاج فرج‌اله فصيحي‌رامندي رئيس شوراي شهر، محمد رضا صديقي و حسين صلح‌جو از ديگر اعضاي شوراي اسلامي شهر، سعيد وزيري‌نژاد و حسين عمويي مديران عامل سازمان‌هاي فرهنگي ورزشي و ميادين شهرداري، قاريان پور معاون بنياد شهيد و ايثارگران استان و اصغر الهياري مشاور امور ايثارگران شهرداري حضور داشتند.

 

تصاویر مرتبط