دوشنبه ۱۳۹۴/۰۹/۰۹

الموتي، معاون خدمات شهري شهرداري قزوين خبر داد؛

بزودي بازار ماهي در بازار روز وليعصر احداث مي‌شود

حميدرضا محمدي الموتي، معاون خدمات شهري شهرداري قزوين گفت: بازار ماهي با توجه به نياز شهروندان در شهر قزوين براي خريد ماهي احداث مي‌شود و در آن انواع ماهي‌هاي جنوب و شمال به فروش خواهد رسيد.

به گزارش روابط عمومي معاونت خدمات شهري شهرداري قزوين؛ الموتي افزود: ايجاد و توسعه بازارهاي ماهي نقش موثري در افزايش مصرف سرانه آبزيان خواهد داشت. به همين منظور سازمان ميادين ميوه و تره بار در نظر دارد با همکاري بخش خصوصي اقدام به احداث بازارچه مخصوص ماهي در بازار روز وليعصر کند.

وي گفت: اين بازار با توجه به نياز شهروندان در شهر قزوين براي خريد ماهي احداث خواهد شد و در آن انواع ماهي هاي جنوب و شمال به فروش خواهد رسيد.

معاون خدمات شهري شهرداري قزوين تصريح کرد: اختصاص بازار روز وليعصر به فروش ماهي علاوه بر اشتغالزايي، دستاوردهاي مثبتي همچون عرضه بهداشتي ماهي، کنترل بهداشت و سلامت مصرف کنندگان با نظارت سازمان ميادين ميوه و تره بار به همراه خواهد داشت.

 الموتي در رابطه با ميدان ميوه و تره بار فعلي شهر قزوين نيز گفت: با توجه به مشکلات موجود در ميدان ميوه و تره بار به لحاظ کمبود جا، تراکم خودرو ، ترافيک منطقه از مدت ها قبل مطالعات براي انتقال اين ميدان به شهرک دانش آغاز شده است.

وي گفت: زمين مورد نظر براي انتقال ميدان ميوه و تره بار در شهرک دانش انتخاب و طراحي اين پروژه در مراحل پاياني کار مي باشد. ولي متاسفانه سازمان جهاد کشاورزي براي تغيير کاربري زمين موردنظر مشکلاتي ايجاد کرده است که اميدواريم در کوتاه ترين زمان ممکن اين مشکل نيز حل شود.

الموتي افزود: در طراحي اين پروژه نظرات بخش خصوصي و بهره برداران  گرفته شده است و با توجه به نيازهاي بهره بردان طراحي پروژه صورت گرفته است و استفاده از نظرات و ايده هاي آن ها کمک شاياني به موفقيت اين پروژه خواهد کرد .

وي اذعان کرد: نياز به آسايش و رفاه شهروندان از جمله اولويت اساسي شهرداري مي باشدکه ما را بر آن داشت که براي انتقال ميدان ميوه و تره بار فعلي به شهرک دانش تمام سعي و تلاش خود را به کار بريم و اميدواريم در کوتاهترين زمان ممکن اين اتفاق رخ دهد تا مشکلات ترافيکي اين منطقه حل و رضايت شهروندان فراهم شود .

پايان پيام

 

 

تصاویر مرتبط