شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۰۹

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

مراسم تجلیل از بسیجیان سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی برگزار شد

مراسم گرامیداشت هفته بسیج و تجلیل از بسیجیان سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری قزوین؛ مراسم گرامیداشت هفته بسیج توسط واحد روابط عمومی و با همکاری اداره حراست آن سازمان  برگزار شد.

در این مراسم تعدادی از کارکنان سازمان خاطراتی از رزمندگان، فرماندهان و سرداران رشید اسلام و رشادتهایشان بیان کردند.

مسئول حراست سازمان در این مراسم ضمن تکریم و پاسداشت مقام والای بسیجیان و داشتن روحیه بسیجی کارمندان افزود: سنگرهای فعالیت و خدمت همانند سنگرهای نبرد نقشی حیاتی در پیشبرد اهداف عالی اسلامی دارند و دراین راستا بسیجیان مخلص در صف اول خدمت هستند.

سرپرست معاونت خدمات شهری نیز در این مراسم ضمن تبریک هفته بسیج گفت : بی شک فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفان به عنوان مردمی‌ترین و اصیل‌ترین نهاد انقلابی، برآیند نگاه عمیق و پیامبرگونه ایشان به آینده انقلاب اسلامی ایران بوده است.

وحید مقدم سلیمی افزود: این شجره طیبه تا به امروز با جوانان برومندش پله‌های پرافتخار علم و فن‌آوری را از آن خود کرده و در تمامی عرصه‌ها مایه سربلندی و سرافرازی ملت بزرگ ایران شده است.

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی گفت: امروز، تفکر بسیجی به مدد دانش، بینش، نوآوری و خلاقیت توانسته است لحظه‌ها را شناسایی و با بهره‌مندی از بصیرت انقلابی در خدمت به اهداف والای انقلاب اسلامی و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی پیشتاز باشد.

در ادامه مراسم از کارکنان بسیجی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی تجلیل شد.

تصاویر مرتبط