یکشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۱

توسط سازمان ساماندهی مشاغل شهری برگزار شد؛

قدردانی از خدمات سبزپوشان یگان حفاظت مستقر در سازمان ساماندهی مشاغل شهری

سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری قزوین همزمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، از خدمات سبزپوشان یگان حفاظت شهرداری و پیام آوران نظم و امنیت قدردانی و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری قزوین؛ علیرضا شمسینی در این نشست که با حضور سرهنگ محمدرضا حاتمی، رییس یگان حافظت مستقر در شهرداری قزوین، وحید مقدم سلیمی معاونت خدمات شهری و محمد احمدی مدیر حراست شهرداری قزوین برگزار شد، ضمن تشکر از زحمات این مجموعه همکار در نیروی حفاظت، گفت: شهرداری و نیروی انتظامی دو مجموعه خدمات رسان و وابسته به هم هستند و عملکرد این دو مجموعه در موازات هم می تواند ثبات، آرامش، رفاه و آسایش را برای مردم به همراه داشته باشد.

وی در ادامه افزود: در همه جای دنیا، اساساً این دو مجموعه جدا از هم نیستند، و در قالب یک سازمان با هم همکاری می کنند و پلیس شهر جزء ارکان نظام مدیریت شهری تلقی می شود.

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری قزوین ضمن گرامی داشتن یاد و خاطره شهدای امنیت بیان کرد : در قبال زحمات سبزپوشان همه مدیران بر خود تکلیف می دانند مسیر راه درست طی کنند و فرمایشات مقام معظم رهبری را سرلوحه خود قرار داده و با برقراری عدالت محوری در سطح جامعه و درون سازمانی پاسدار خون شهدا باشند .

شمسینی در پایان با قدردانی از تلاش ها و خدمات ارزنده نیروی انتظامی برای ارتقا سلامت و استقرار امنیت در جامعه و تعامل و همکاری این یگان با مدیریت شهری، گفت: با توجه به شرایط سخت تحریم ها، مسئله بیکاری و تورم که همه مردم با آن روبرو هستند، همه باید سعی کنند به اندازه ی مسئولیتی که دارند به شهروندان خدمات ارائه دهند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط