شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۷

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قزوین خبرداد:

برای حفظ سلامت شهروندان و با تصمیم ستاد کرونا تمام بازارهای هفتگی قزوین تعطیل شدند

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری قزوین از تعطیلی تمامی بازارهای هفتگی قزوین به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری قزوین؛ علیرضا شمسینی گفت: این تصمیم در ستاد پیشگیری از ویروس کرونا و در راستای جلوگیری از احتمال ابتلای شهروندان به این ویروس و حفظ سلامت جامعه اتخاذ شده است.

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قزوین با بیان این که یکی از راه‌های انتقال سریع ویروس کرونا تجمعات مردمی است، افزود: در این راستا، بازارهای هفتگی به دلیل ازدحام جمعیت و احتمال انتشار ویروس کرونا تا اطلاع بعدی دائر نمی‌شود.

شمسینی اظهار کرد: بازارها یکی از مکان‌های پرتردد در هر شهر محسوب می‌شوند و شهروندان برای تامین مایحتاج روزمره و ضروری و غیرضروری خود به آن مراجعه می‌کنند که در شرایط فعلی این موضوع به بحران کرونا دامن می زند.

وی ادامه داد: هم اکنون چهار روز بازار در سطح شهر در حال فعالیت است که شامل شنبه بازار، سه‌شنبه بازار ، چهارشنبه  بازار و جمعه بازار هستند.

این مسئول بیان کرد: شهروندان با رعایت نکات بهداشتی چون زدن ماسک و دستکش، برای تامین مایحتاج خود به واحدهای صنفی مراجعه کنند.

علیرضا شمسینی در پایان ضمن تشکر از همکاری شهروندان گفت: از شهروندان عزیز خواستارم برای حفظ سلامت خود و خانواده با رعایت پروتکل های بهداشتی در معابر عمومی حضور پیدا کنند و حد الممکن از تردد بی رویه پرهیز کنند.

گفتنی است: روز بازارهای قزوین برای دومین بار در یک سال اخیر به دلیل ویروس منحوس کرونا تعطیل می شوند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط