چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۱

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قزوین؛

توزیع مرغ منجمد با نرخ دولتی در بازارچه های تحت پوشش سازمان ساماندهی مشاغل شهری

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قزوین با علام اینکه این سازمان برای رفاه حال شهروندان تمام تلاش خود را به کار گرفته است گفت: در همین راستا و برای رفاه حال شهروندان قزوینی مرغ منجمد در بازارچه مینودر توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری قزوین؛ علیرضا شمسینی با تاکید بر اینکه سیاست کلی سازمان برای حمایت از معیشت مردم و عرضه کالاهای ضروری مورد نیاز است افزود: در بازارچه مینودر قزوین چیزی حدود یک و نیم تن مرغ منجمد توزیع شد.

وی از توزیع مرغ 15 هزار تومانی با نرخ دولتی خبر داد و تاکید کرد: در حال حاضر قیمت مرغ منجمد در بازار چه مینودر به مبلغ 15 هزار تومان است که با توجه به اختلاف قیمت بیش از 4 هزار تومانی گوشت مرغ منجمد در بازارچه مینودر در مقایسه با قیمت های سطح شهر، تقاضای شهروندان را بالا برده است.

این مقام مسئول با اعلام آمادگی کامل سازمان برای توزیع محصولات تنظیم بازار خاطر نشان کرد: هر مقدار کالای اساسی و محصولات با نرخ دولتی از سوی مراجع مربوطه به بازارجه های تحت پوشش سازمان ساماندهی مشاغل شهری اختصاص یابد، بلافاصله در بین شهروندان اطلاع رسانی و توزیع می شود.

شمسینی در پایان اظهار امیدواری کرد که با توزیع مرغ و کوشت با نرخ دولتی در بازارچه های تحت پوشش سازمان ساماندهی مشاغل شهری شاهد کاهش قیمت مرغ و دیگر اقلام در بازار باشیم.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط