چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۷

بازدید فرمانده بسیج کارمندی شهرداری قزوین از سازمان ساماندهی مشاغل شهری

سرهنگ دوم پاسدار محمود بخشی فرمانده حوزه بسیج شهید باهنر شهرداری و هیات همراه از سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قزوین بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری قزوین؛  در این جلسه علیرضا شمسینی رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری با تاکید بر جایگاه معنوی بسیج در پیشبرد اهداف سازمانی ،خلاصه ای از اقدامات سازمان ساماندهی مشاغل شهری و اقدامات هفته بسیج را برشمردند.

ایشان حضور فعال در راهپیمائی ها و مراسمات مذهبی ،دیدار با خانواده های معظم شهداء ،شرکت در مراسم عطر افشانی مزار مطهر شهداء ، برگزاری مراسم ها و همایش های مناسبتی و ... را سرلوحه قرار داده و آمادگی سازمان را برای برگزاری دوره های تخصصی شغلی و فرهنگی برای همکاران بسیج را اعلام نمودند .

سرهنگ دوم پاسدار محمود بخشی فرمانده حوزه بسیج شهید باهنر شهرداری قزوین  با اشاره به پتانسیل های بالای سازمان بسیج و استفاده حداکثری از این ظرفیت بر لزوم افزایش تعاملات و ارتباطات سازمان تاکید نمودند.

سرهنگ دوم بخشی با تقدیر از زحمات شمسینی رئیس سازمان و با توجه به جایگاه این مجموعه فعالیت های بسیج کارکنان را بسیار ارزشمند ارزیابی نمودند.

گفتنی است: در پایان با اهدای هدیه ای از سوی سرهنگ دوم بخشی  از زحمات رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری تقدیر به عمل آمد. 

پایان پیام.

تصاویر مرتبط