چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۲

پیام تبریک رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قزوین به مناسبت فرارسیدن یوم لله ۲۲ بهمن

علیرضا شمسینی با صدور پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن ۲۲ بهمن ، با تجدید میثاق با آرمان های امام ، رهبری ، شهیدان انقلاب اسلامی و همه ارزش های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ، از عموم مردم خواست با زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهداء و ایثارگران پرافتخار ، این ایام نورانی را گرامی دارند.

متن پیام به این شرح است:

۲۲ بهمن مظهر شکوه ، عظمت و فداکاری ملت ایران است که خط محوری آن خط انقلاب ، خط عظمت اسلام ، مسلمین ، دفاع از مظلومین و مستضعفین می باشد که به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) آئینه ای است که خورشید اسلام در آن درخشید و به ما منعکس شد.

انقلاب اسلامی ، این اعجاز بزرگ قرن ، این پیروزی بی نظیر و این جمهوری اسلامی محتاج به حفظ و نگهداری دارد که پاسدار آن سرخی خون شهیدان صدر انقلاب تا خون شهدای امروز وطنمان همچون سلیمانی هاست  و اکنون نیز  بانگ سرود وحدت آفرین ملت عظیم الشأن ایران در مقابله زیادی خواهان و دشمنان انقلاب اسلامی پاسداری را در عرصه های دیگر رقم خواهد زد.

به لطف خدا نقشه های شوم شیاطین و استکبار جهانی بر علیه مردم غیور ایران اسلامی  با رهبری مدبرانه امام خامنه ای (مدظله العالی) نقش بر آب شده و ملت ایران گام های ترقی و پیشرفت را به سرعت به سوی تعالی طی می کنند.

اینجانب در پایان ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجر و یوم لله ۲۲ بهمن ، سلامتی و شادکامی همکاران و ملت عزیز ایران را از خدای متعال مسئلت دارم.

  علیرضا شمسینی

  رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قزوین

پایان پیام.

تصاویر مرتبط