پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۱۹

شمسینی رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قزوین:

بازارهای هفتگی قزوین تعطیل شدند

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری قزوین از تعطیلی تمامی بازارهای هفتگی قزوین به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قزوین؛ علیرضا شمسینی، رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قزوین گفت: این تصمیم در ستاد پیشگیری از ویروس کرونا و در راستای جلوگیری از احتمال ابتلای شهروندان به این ویروس و حفظ سلامت جامعه اتخاذ شده است.

شمسینی با بیان این که یکی از راه‌های انتقال سریع ویروس کرونا تجمعات مردمی است، افزود: در این راستا، بازارهای هفتگی به دلیل ازدحام جمعیت و احتمال انتشار ویروس کرونا تا اطلاع بعدی دایر نمی‌شود.

او اظهار کرد: بازارها یکی از مکان‌های پرتردد در هر شهر محسوب می‌شوند و شهروندان برای تامین مایحتاج روزمره و ضروری و غیرضروری خود به آن مراجعه می‌کنند که در شرایط فعلی این موضوع به بحران کرونا دامن می زند.

شمسینی ادامه داد: هم اکنون چهار روز بازار در سطح شهر در حال فعالیت است که شامل شنبه بازار، سه‌شنبه بازار ، چهارشنبه  بازار و جمعه بازار هستند.

این مقام مسئول بیان کرد: شهروندان با رعایت نکات بهداشتی چون زدن ماسک و دستکش، برای تامین مایحتاج خود به واحدهای صنفی مراجعه کنند.

شمسینی در پایان ضمن تشکر از همکاری شهروندان گفت: از شهروندان عزیز خواستارم برای حفظ سلامت خود و خانواده با رعایت پروتکل های بهداشتی در معابر عمومی حضور پیدا کنند و حد الممکن از تردد بی رویه پرهیز کنند؛ روز بازارهای قزوین برای سومین بار به دلیل ویروس منحوس کرونا تعطیل می‌شوند.  

تصاویر مرتبط